Projekt „Nic osobistego” poświęcony jest problemowi nadmiaru komunikatów, w dodatku niejako pomijających odbiorcę, w przestrzeni publicznej. Hasło z jednej strony ma zasugerować, że te przekazy mogą pochodzić od każdego, z drugiej przypomnieć o problemie ignorowania podmiotowości odbiorcy przez media. Jak opisuje autorka, Agnieszka Ziemiszewska, ideą projektu jest zwrócenie uwagi na zapomniany, zdaje się, fakt, że w przestrzeni publicznej wśród masy przekazów i w lawinie komunikatów, które są jedynie zbiorem obrazów, nadal istnieje człowiek i jest tu najważniejszy.
Projekt został zrealizowany w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego przy współpracy Pracowni Działań Zaangażowanych Społecznie Rewiry z Lublina.
Nazwa projektu: Nic osobistego
Autorka: Agnieszka Ziemiszewska
Zasięg: Lublin, Warszawa, Łódź
Data: 04-05/2013
zobacz także
-
12.04.2026Akcje
„Call a boomer” – telefon, który łączy pokolenia
-
18.03.2026Akcje
„Voice it, we’re listening”. Kampania szkockiego rządu o przełamywaniu barier w rozmowie
-
17.03.2026Wydarzenia
Kilkaset paczek przed Wielkanocą. Ruszyła 12. edycja „Paczki dla Seniora”
-
03.11.2025Akcje
Kampanie kinowe dla instytucji publicznych
-
04.10.2025Kreacje / printy
Miód z pól minowych
-
08.01.2025Akcje
Truck Care ostrzega przed martwy polem





