Serce nie sługa, może odmówić posłuszeństwa – i odmawia dobremu klientowi pubu w kampanii Ministerstwa Zdrowia zachęcającej do zachowania umiaru w piciu alkoholu. Kampania „I love♥ Kochaj swoje serce. Dla zdrowia!”, której pierwsza edycja rozpoczęła się w połowie października 2010, miała zachęcić Polaków do prowadzenia zdrowego trybu życia, z naciskiem na upowszechnienie wiedzy o zapobieganiu chorobom serca. W ramach prowadzonej akcji powstał spot zrealizowany w stylistyce niemego kina.
Więcej o tej kampanii: Tutaj
CZYTAJ TEŻ:
-
07.06.2026
Te jądra mogą zawierać śladowe ilości plastiku
-
27.05.2026
Czytaj dziecku, nauczysz je życia. Kampania #TataTeżCzyta
-
24.05.2026
„Madre Emprendedora”. Proceder, który niszczy życie
-
17.05.2026
STOP Znieczulicy: Wyloguj obojętność
-
14.05.2026
Daj sobie spokój. Czeka u psychologa
-
09.05.2026
Kufel wody zamiast piwa. Kampania o rosnących rachunkach za wodę

