Nagi mężczyzna głupieje
Najnowsze badania wskazują, że IQ mężczyzn maleje, gdy się rozbierają. Gdy w zasięgu wzroku pojawiają się piękne kobiety i jest szansa na seks, zwierzęcy instynkt bierze górę nad rozsądkiem.
W pierwszym ujęciu spotu na czarnym tle pojawia się informacja: Najnowsze badania wskazują, że IQ mężczyzny maleje, gdy się rozbiera. Podany fakt mają potwierdzić w dalszej części sceny z życia czterech chłopaków, którzy dosłownie „głupieją” przy dziewczynach, pozbywając się kolejnych warstw odzieży i pląsając przy dźwiękach nieprzypadkowo dobranej piosenki zespołu The Black Keys i rapera RZA – „The Baddest Man Alive” („Najgorszy z żyjących mężczyzn”).
Czarną serię rozpoczyna steward, którego iloraz inteligencji spada ze 120 do 90 punktów, gdy wchodząc na pokład samolotu dostrzega piękną współpracowniczkę. Uwodzicielsko zrzuca czapkę i marynarkę, jednak zalotny taniec, wymowne gesty i puszczanie oka nie przynoszą żadnego efektu.
Widoczny w prawym górnym rogu ekranu specjalny licznik również notuje spadek, gdy inny chłopak zdejmuje koszulę i zamierza atakując automat z napojami zwrócić na siebie uwagę dwóch dziewcząt. Choć wciąż pozostał w t-shircie, jego IQ po tej akcji wynosi zaledwie 60. Trzeci pokazał z kolei nagi tors na kręgielni po zbiciu wszystkich kręgli jednym rzutem i osiągnął spadek IQ do 30 punktów.
W kulminacyjnym momencie spotu, czwarty chłopak w intymnej sytuacji zrzuca przed swoją partnerką bokserki i zaczyna zachowywać się jak zwierzę. Zdziwiona i nieco przestraszona nietypową grą wstępną dziewczyna wyciąga z szuflady… prezerwatywę. Wskaźnik błyskawicznie wędruje w górę, gdy trafia ona na właściwe miejsce.
„Get it dressed!” („Ubierz to!”) – motywuje z offu lektor, dając jasno do zrozumienia, że kobieta powinna myśleć za dwoje. Używanie prezerwatywy podczas stosunku znacznie zmniejsza bowiem ryzyko zakażenia się HIV.
Celami AIDES są wspieranie osób zakażonych i ich rodzin, informowanie społeczeństwa o ryzyku zachorowania i sposobach leczenia, zwracanie uwagi władz na problemy chorych i ich dyskryminację. Organizacja powstała w 1984 r., nazwa powstała z połączenia dwóch słów: francuskiego aide (wsparcie, pomoc) i skrótu AIDS (zespół nabytego niedoboru odporności).
Małgorzata Szwarc
nazwa kategorii: Kreacje / printy
CZYTAJ TEŻ:
-
21.11.2024
Gwiazdka dla bezdomniaków
-
10.11.2024
MAMY czas na zdrowie?
-
06.11.2024
Nie miej tego w d*pie
-
05.11.2024
Faceci nie chcą kwiatów
-
04.11.2024
Nie chcesz trafić do tego dołka
-
31.10.2024
Poszły z dymem