Z okazji świąt Bożego Narodzenia, celebrowanych także przy stole, duńska agencja przypomina o poważnych zagrożeniach zdrowotnych związanych z nawykami żywieniowymi: zaburzeniach odżywiania (takich jak anoreksja i bulimia) oraz nadwadze.
Więcej: Tutaj
CZYTAJ TEŻ:
-
07.06.2026
Te jądra mogą zawierać śladowe ilości plastiku
-
27.05.2026
Czytaj dziecku, nauczysz je życia. Kampania #TataTeżCzyta
-
24.05.2026
„Madre Emprendedora”. Proceder, który niszczy życie
-
17.05.2026
STOP Znieczulicy: Wyloguj obojętność
-
14.05.2026
Daj sobie spokój. Czeka u psychologa
-
09.05.2026
Kufel wody zamiast piwa. Kampania o rosnących rachunkach za wodę

