Nagrody na cel społeczny w konkursie „Świeć Się” Energi
Rozpoczyna się drugi etap konkursu „Świeć Się” organizowanego przez Grupę ENERGA. W pierwszym internauci wybrali najpiękniejsze świątecznie oświetlone miasta swojego województwa (Lubin, Bydgoszcz, Lublin, Gorzów Wielkopolski, Łódź, Nowy Sącz, Warszawa, Kluczbork, Rzeszów, Bielsk Podlaski, Gdańsk, Tychy, Kielce, Olsztyn, Poznań, Szczecin). Teraz, na podstawie zdjęć przystrojonych ulic oraz rynków, głosujący zadecydują o tym, która z 16 zakwalifikowanych do finału miejscowości zdobędzie tytuł najładniej oświetlonej przestrzeni miejskiej w Polsce. Etap finałowy trwa do 9 stycznia 2011 r.
Głosować można za pomocą strony konkursu www.SwiecSie.pl. Każdy uczestnik zabawy, który uzasadni swój wybór w oryginalny sposób, ma szansę na wygranie jednego z trzech laptopów oraz dziesięciu cyfrowych aparatów fotograficznych.
Zwycięskie miasto otrzyma prezent w postaci energooszczędnego sprzętu AGD, który będzie mogło przeznaczyć na cel społeczny. Fundatorem tej nagrody jest spółka ENERGA Oświetlenie. W poprzedniej edycji konkursu internauci za najpiękniejszą miejscowość zeszłorocznych świąt uznało Rzeszów. Władze miasta przekazały wygrane dzięki konkursowi urządzenia do domów pomocy społecznej oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych.
zobacz także
-
07.06.2026Odpowiedzialny biznes / CSR
IKEA znalazła najbardziej nasłoneczniony metr kwadratowy Szwecji
-
31.05.2026Wydarzenia
Rzuć palenie z farmaceutą. Kampania o walce z nałogiem
-
18.05.2026Wydarzenia
Kwiaty za elektrograty – kolejna odsłona akcji Castorama już 22–23 maja
-
24.04.2026Odpowiedzialny biznes / CSR
„Stop Blaming Her”. Kampania o ukrytych uprzedzeniach
-
08.04.2026Odpowiedzialny biznes / CSR
The Beauty Machine. Dove walczy z algorytmami
-
12.03.2026Odpowiedzialny biznes / CSR
Ponad 20 lat programu Dove Self-Esteem. Edukacja o poczuciu własnej wartości w szkołach

