────── 18.05.2017
Koko koko spoko? EURO 2012 w krzywym zwierciadle kampanii społecznych
Kibic po Euro2012 będzie szukał polskiego żurku
Bądźmy mili, gościnni i koniecznie cieszmy się! Rządowy spot na okoliczność Euro 2012 przekonuje, że pozytywne emocje zagranicznych kibiców mogą być w dużej mierze zasługą gościnności i uczynności wszystkich Polaków. Komunikuje także, że zagraniczny kibic jest zasadniczo fajnym, kulturalnym człowiekiem i z niecierpliwością wyczekuje kulinarnych uniesień przy naszym żurku. Kampania mająca sprawić, że Polacy poczują się odpowiedzialni za dobre przyjęcie kibiców, a obcokrajowcy mile widziani, kosztowała 1 mln zł. 500 tys. pochodziło z rezerwy budżetowej, 300 tys. z budżetu Ministerstwa Sportu i Turystyki, a 200 tys. z Narodowego Centrum Kultury.
Więcej o tej kampanii: Tutaj
CZYTAJ TEŻ:
-
07.06.2026
Te jądra mogą zawierać śladowe ilości plastiku
-
27.05.2026
Czytaj dziecku, nauczysz je życia. Kampania #TataTeżCzyta
-
24.05.2026
„Madre Emprendedora”. Proceder, który niszczy życie
-
17.05.2026
STOP Znieczulicy: Wyloguj obojętność
-
14.05.2026
Daj sobie spokój. Czeka u psychologa
-
09.05.2026
Kufel wody zamiast piwa. Kampania o rosnących rachunkach za wodę

