Mobilna wystawa pt. „Lubimy tu być razem” przez 8 dni jeździła po województwie kujawsko-pomorskim, prezentując 10 prac, przygotowanych przez Joannę Górską i Rafała Góralskiego. Prace miały prowokować do myślenia i refleksji, zachęcać mieszkańców, by świadomie dostrzegli swoje miejsce zamieszkania, swoich sąsiadów i bardziej ich polubili.
Wystawie towarzyszyły warsztaty bilbordowe, w których uczestniczyli najmłodsi mieszkańcy. Zadaniem dzieci było napisanie lub narysowanie na specjalnie przygotowanym, mobilnym bilbordzie, co je cieszy i zachwyca. W ten sposób powstało 5 prac z rysunkami i hasłami. Dzieci wskazały m.in. czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi, wspólne zabawy, podróżowanie, malowanie, czytanie książek, dinozaury, wakacje i wiosnę.
Projekt mobilnego muralu i mobilnej wystawy został zrealizowany w ramach obchodów Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
zobacz także
-
15.06.2026Wydarzenia
Raport o przemocy rówieśniczej „RÓWIEŚNICY”. Przebadano ponad 140 tys. dzieci!
-
07.06.2026Wydarzenia
Tak wyglądało pierwsze Forum Karmimy Psiaki – Razem dla dobra zwierząt
-
01.06.2026Wydarzenia
Nagrodzone projekty z obszaru Społeczności Lokalnej
-
31.05.2026Wydarzenia
Rzuć palenie z farmaceutą. Kampania o walce z nałogiem
-
27.05.2026Wydarzenia
XII Wielki Finał Zwolnionych z Teorii
-
22.05.2026Wydarzenia
Konkurs „Rozmowa ma MOC” dla dzieci i młodzieży

