Do 25 października przy ul. Krakowskie Przedmieście 30 obok bramy Uniwersytetu Warszawskiego można zobaczyć wystawę konkursu na najlepszą warszawską inicjatywę pozarządową S3KTOR 2011. Konkurs organizowany był przez Urząd m.st. Warszawy.
Od 25 października do 9 listopada będzie można ją obejrzeć na placu przy wejściu do Metra Centrum, a od 9 do 30 listopada na dziedzińcu Ratusza przy pl. Bankowym 3/5. W przyszłym roku planowane jest eksponowanie jej w poszczególnych dzielnicach stolicy.
Nagroda Grand Prix tegorocznego konkursu przypadła Centrum Pomocy Cudzoziemcom realizowanemu przez Fundację Ocalenie, Nagrodę Specjalną otrzymał Klub Młodzieżowy „Mierz Wysoko” organizowany przez Stowarzyszenie Mierz Wysoko, natomiast Nagroda Mieszkańców trafiła do „CHDWP.PL – Organizuj projekty społeczne. Choćby dla Własnej Przyszłości” realizowanego przez Stowarzyszenie Polska Młodych. O pozostałych nagrodach można przeczytać m.in. na portalu.
Portal kampaniespołeczne.pl był patronem medialnym tegorocznej edycji konkursu.
zobacz także
-
07.06.2026Wydarzenia
Tak wyglądało pierwsze Forum Karmimy Psiaki – Razem dla dobra zwierząt
-
01.06.2026Wydarzenia
Nagrodzone projekty z obszaru Społeczności Lokalnej
-
31.05.2026Wydarzenia
Rzuć palenie z farmaceutą. Kampania o walce z nałogiem
-
27.05.2026Wydarzenia
XII Wielki Finał Zwolnionych z Teorii
-
22.05.2026Wydarzenia
Konkurs „Rozmowa ma MOC” dla dzieci i młodzieży
-
19.05.2026Wydarzenia
Spełnij swoje marzenie o własnej księgarni w szkockim miasteczku

