Firma Nokia oraz Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „W zespole siła”. Jego celem jest promocja przykładów pozytywnego wpływu młodych ludzi na ich najbliższe otoczenie.
Organizatorzy chcą zachęcić młodzież, do zaprezentowania działań, które w pozytywny sposób wpływają na środowisko wokół nich. W konkursie mogą wziąć udział osoby w wieku 16 – 22 lat z całej Polski. Zdjęcia należy przesyłać do 30 kwietnia br. na adres konkurs@pcyf.org.pl. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 15 czerwca na stronie internetowej programu www.makeaconnection.pl
Nagrodą komisji konkursowej za najlepsze zdjęcie będzie udział w warsztacie fotograficznym z profesjonalnym fotografem (o wartości 2.000 złotych). Trzy osoby, które zdobędą najwięcej głosów internautów w trakcie drugiego etapu konkursu otrzymają telefon Nokia X3. Komisja konkursowa nagrodzi także trzech interenautów za najlepszy komentarz uzasadniający głosowanie na zdjęcie – otrzymają oni telefon Nokia X3.
M. Czerepak
zobacz także
-
07.06.2026Odpowiedzialny biznes / CSR
IKEA znalazła najbardziej nasłoneczniony metr kwadratowy Szwecji
-
31.05.2026Wydarzenia
Rzuć palenie z farmaceutą. Kampania o walce z nałogiem
-
18.05.2026Wydarzenia
Kwiaty za elektrograty – kolejna odsłona akcji Castorama już 22–23 maja
-
24.04.2026Odpowiedzialny biznes / CSR
„Stop Blaming Her”. Kampania o ukrytych uprzedzeniach
-
08.04.2026Odpowiedzialny biznes / CSR
The Beauty Machine. Dove walczy z algorytmami
-
12.03.2026Odpowiedzialny biznes / CSR
Ponad 20 lat programu Dove Self-Esteem. Edukacja o poczuciu własnej wartości w szkołach

