Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo z Lublina zaprasza wolontariuszy w każdym wieku do pomocy przy odrabianiu lekcji oraz organizacji i prowadzeniu zajęć z dziećmi i młodzieżą uczęszczającymi do prowadzonych przez Fundację Ośrodków.
Wolontariat to nie tylko możliwość dzielenia się swoimi pasjami i zdolnościami, ale także okazja do nabywania nowych umiejętności, nowego doświadczenia, poznawania funkcjonowania organizacji pozarządowej od wewnątrz, poznawania nowych przyjaciół, i w końcu szansa na przeżycie przygody i czerpania z pomocy innym radości.
Więcej informacji na: www.fsd.lublin.pl/wolontariat
Spotkania informacyjne dla wszystkich osób, które chcą zostać wolontariuszami odbędą się 3 (środa) i 4 (czwartek) listopada 2010 w ośrodku nr 2 na ul. Słowikowskiego 1 (przy parafii Św. Mikołaja) o godz. 19:00.
zobacz także
-
07.06.2026Wydarzenia
Tak wyglądało pierwsze Forum Karmimy Psiaki – Razem dla dobra zwierząt
-
01.06.2026Wydarzenia
Nagrodzone projekty z obszaru Społeczności Lokalnej
-
31.05.2026Wydarzenia
Rzuć palenie z farmaceutą. Kampania o walce z nałogiem
-
27.05.2026Wydarzenia
XII Wielki Finał Zwolnionych z Teorii
-
22.05.2026Wydarzenia
Konkurs „Rozmowa ma MOC” dla dzieci i młodzieży
-
19.05.2026Wydarzenia
Spełnij swoje marzenie o własnej księgarni w szkockim miasteczku

