To na barkach rodziców najczęściej spoczywa ciężar rehabilitacji chorych dzieci. Na antenie Telewizji POLSAT można oglądać najnowszą kampanię Fundacji POLSAT – "Jesteśmy dla dzieci". Celem spotów jest pokazanie roli rodziców w codziennej walce o lepsze życie ich chorych dzieci.
– W pomoc choremu dziecku, każdego dnia, musi się angażować cała rodzina. I czy jest to rehabilitacja, dowożenie na zajęcia, wizyty lekarskie czy ćwiczenia wymaga to mnóstwo cierpliwości i często wielu wyrzeczeń. Znamy te rodziny, rozumiemy ich troski i wiemy jak im pomagać. – powiedziała o bohaterach kampanii Wiceprezes Fundacji POLSAT, Elżbieta Zającówna.
3-letnia Sandra ma wodogłowie i przepuklinę około-rdzeniową, problemy neurologiczne w postaci stópek końsko-szpotawych i pęcherza neurogennego oraz porażenia kończyn dolnych. Mimo tak poważnych schorzeń dziewczynka jest bardzo pogodna. Od 3 miesiąca życia, każdego dnia, jest intensywnie rehabilitowana i z pomocą rodziców ćwiczy, by być samodzielna.
5-letnia Iza jest dzieckiem autystycznym, ma problemy z nawiązywaniem kontaktu z otoczeniem oraz z wyrażaniem emocji. Była dzieckiem wyizolowanym, nie chciała bawić się z innymi dziećmi, biegała lub kręciła się w kółko. Dzięki zajęciom terapeutycznym i pracy rodziców, Iza może uczęszczać do przedszkola razem ze swoją siostra bliźniaczką.
Takimi dziećmi, jak Iza i Sandra, opiekuje się Fundacja POLSAT.
Kampania „Fundacja POLSAT – Jesteśmy dla dzieci”, zrealizowana pzez Telewizję POLSAT, składa się z dwóch 30-sekundowych spotów. Emitowana jest na antenie Telewizji POLSAT, Polsat Cafe, Polsat News, Polsat Play oraz w TV4 i Superstacji do końca lutego 2012.
Spoty wyreżyserował Michał Fazlejew, a producentem wykonawczym był Krzysztof Hansz.
nazwa kategorii: Kreacje / printy
CZYTAJ TEŻ:
-
16.07.2024
Kalkulator śladu węglowego HITem 2024 roku
-
24.05.2024
Ruszyły zgłoszenia do 25. edycji konkursu Effie Awards Poland
-
17.05.2024
Newbie prezentuje kolekcję stworzoną z resztek tkanin z wcześniejszych projektów
-
30.04.2024
Jak opowiadać o działaniach pro publico bono? Webinar Effie in Practice dla NGO
-
29.03.2024
Maty dla schroniskowych zwierząt czyli drugie życie plecaków Glovo
-
22.03.2024
Zamień „elektrograty” na kwitnące kwiaty od Castoramy