Rekrutacja do 11 edycji programu Ambasadorzy CSR została przedłużona. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 listopada br. przez stronę www.lob.org.pl. Spośród studentów wyłonionych zostanie 25, którzy przez rok, reprezentując własną uczelnię i działając główwnie lokalnie, będą promować rozwój społecznej odpowiedzialności biznesu.
Program Ambasadorstwa CSR jest jedną z inicjatyw Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, która ma skupiać wokół siebie młodych, energicznych ludzi chcących nie tylko zdobywać wiedzę, ale przede wszystkim działać na rzecz swojego środowiska lokalnego. Program skierowany jest do studentów i studentek z całej Polski.
Ambasadorzy CSR będą: uczestniczyć w seminariach, spotkaniach z praktykami i teoretykami zajmującymi się CSR, mieć kontakt ze światem biznesu, polityki, organizacji pozarządowych i studenckich kół naukowych, organizować wydarzenia edukujące o CSR w swoich środowiskach lokalnych, uczestniczyć w licznych szkoleniach, konferencjach oraz warsztatach dotyczących CSR, nawiązywać nowe znajomości ze studentami i studentkami zainteresowanymi CSR, otrzymywać bezpłatne publikacje, uczestniczyć w wydarzeniach jako przedstawiciele LOB, mieć kontakt z polskimi start up, których podstawą są zasady CSR.
Ponadto najaktywniejsi Ambasadorzy CSR mają szansę na nagrody, płatny staż w firmie partnerskiej LOB, płatny staż w Forum Odpowiedzialnego Biznesu, uczestnictwo w programie „Staże w CSR-ze” oraz uczestnictwo w programie Mentorów LOB (w roku akademickim 2015/2016). Uczestnictwo w programie jest bezpłatne.
zobacz także
-
07.06.2026Wydarzenia
Tak wyglądało pierwsze Forum Karmimy Psiaki – Razem dla dobra zwierząt
-
01.06.2026Wydarzenia
Nagrodzone projekty z obszaru Społeczności Lokalnej
-
31.05.2026Wydarzenia
Rzuć palenie z farmaceutą. Kampania o walce z nałogiem
-
27.05.2026Wydarzenia
XII Wielki Finał Zwolnionych z Teorii
-
22.05.2026Wydarzenia
Konkurs „Rozmowa ma MOC” dla dzieci i młodzieży
-
19.05.2026Wydarzenia
Spełnij swoje marzenie o własnej księgarni w szkockim miasteczku


