Ten kto przy pomocy smsa wesprze budowę Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego, będzie miał prawo do zamieszczenia swojego zdjęcia w gigantycznej mozaice przedstawiającej portret Ojca Świętego. Największy na świecie portret Jana Pawła II będzie składał się z wizerunków osób, które przesłały swój datek na budowę muzeum poświęconego jego pamięci.
Muzeum powstanie w obrębie kompleksu Centrum Opatrzności Bożej, prawie 30 metrów nad ziemią. Datki na jego budowę można wpłacać za pomocą smsa do 14 kwietnia. Ten kto prześle takiego smsa, wpisując w jego treści literkę „P” – otrzymuje automatycznie prawo do dołączenia swojego zdjęcia do mozaiki fotograficznej, odzwierciedlającej jego wizerunek. Pod warunkiem, że zdjęcie dośle zgodnie z instrukcją, za pomocą mmsa lub za pośrednictwem strony internetowej: Portret JP II.
Cała akcję zorganizowano z okazji 6. rocznicy śmierci Jana Pawła II, przypadającej na 2 kwietnia, finalizacji procesu beatyfikacyjnego papieża oraz budowy muzeum.
zobacz także
-
07.06.2026Wydarzenia
Tak wyglądało pierwsze Forum Karmimy Psiaki – Razem dla dobra zwierząt
-
01.06.2026Wydarzenia
Nagrodzone projekty z obszaru Społeczności Lokalnej
-
31.05.2026Wydarzenia
Rzuć palenie z farmaceutą. Kampania o walce z nałogiem
-
27.05.2026Wydarzenia
XII Wielki Finał Zwolnionych z Teorii
-
22.05.2026Wydarzenia
Konkurs „Rozmowa ma MOC” dla dzieci i młodzieży
-
19.05.2026Wydarzenia
Spełnij swoje marzenie o własnej księgarni w szkockim miasteczku

