Rozstrzygnięto konkurs filmów amatorskich „Eko-Oko na Warszawę” organizowany przez kwartalnik CR Navigator. Spośród nadesłanych przez materiałów jury, w składzie: Paweł Niziński, Martyna Skibińska, Barbara Banat oraz Barbara Szczęsna, wybrało film „Ekologiczna Warszawa” zreaalizowany przez Emilię Misiuk oraz Barbarę Bąk. Wywiad z autorkami będzie dostępny na stronie internetowej magazynu.
Zwycięski projekt zdobył największe uznanie, ponieważ potraktował temat ekologii miejskiej w sposób bardzo kompleksowy, a przy tym lekki i edukacyjny. Autorki filmu zaakcentowały wszystkie najważniejsze zagadnienia powiązane z ekologią, od segregacji śmieci, eko-żywność, modę i eko-transport miejski, na codziennej dbałości o naszą eko-przestrzeń miejską kończąc.
Nagrodą w konkursie jest roczna prenumerata magazynu CR Navigator.
zobacz także
-
01.06.2026Wydarzenia
Nagrodzone projekty z obszaru Społeczności Lokalnej
-
31.05.2026Wydarzenia
Rzuć palenie z farmaceutą. Kampania o walce z nałogiem
-
27.05.2026Wydarzenia
XII Wielki Finał Zwolnionych z Teorii
-
22.05.2026Wydarzenia
Konkurs „Rozmowa ma MOC” dla dzieci i młodzieży
-
19.05.2026Wydarzenia
Spełnij swoje marzenie o własnej księgarni w szkockim miasteczku
-
18.05.2026Wydarzenia
Kwiaty za elektrograty – kolejna odsłona akcji Castorama już 22–23 maja

