W największych miastach Polski, Fundacja BIOSFERIS organizuje aktywne spotkania z jogą na świeżym powietrzu. Za darmo i dla każdego.„Joga w parku” rusza w najbliższą niedzielę (19.06) w Warszawie (Pola Mokotowskie) oraz we Wrocławiu. Od 3 lipca będzie można ćwiczyć w największych miejskich parkach Krakowa, Łodzi, Opola, Torunia, Sopotu, Nowego Sącza, Katowic.
Organizatorzy wyszukują najbardziej odpowiednie miejsca w parkach, żeby każdy czuł się komfortowo podczas wykonywania ćwiczeń. O 10:30 rozpoczynają się zajęcia, które za każdym razem prowadzi inny instruktor jogi. Ćwiczenia angażują różne partie ciała i umysłu w zależności od autorskiego pomysłu nauczyciela na dany dzień. Zajęcia zawsze prowadzone są na poziomie podstawowym, dzięki czemu każdy bez obaw może wziąć udział w sesji. Ćwiczenia trwają 1,5 godziny, tak aby każdy miał okazję zapoznać się z przeróżnymi stylami nauczania jogi w praktyce.
Akcja „Joga w parku” trwa do 28 sierpnia.
Więcej na ten temat na stronie.
zobacz także
-
15.06.2026Wydarzenia
Raport o przemocy rówieśniczej „RÓWIEŚNICY”. Przebadano ponad 140 tys. dzieci!
-
07.06.2026Wydarzenia
Tak wyglądało pierwsze Forum Karmimy Psiaki – Razem dla dobra zwierząt
-
01.06.2026Wydarzenia
Nagrodzone projekty z obszaru Społeczności Lokalnej
-
31.05.2026Wydarzenia
Rzuć palenie z farmaceutą. Kampania o walce z nałogiem
-
27.05.2026Wydarzenia
XII Wielki Finał Zwolnionych z Teorii
-
22.05.2026Wydarzenia
Konkurs „Rozmowa ma MOC” dla dzieci i młodzieży

