5 lipca w Klubie Mam na Służewcu „Mama to Ja” odbędzie się spotkanie na temat tego jak filmować dziecko na wakacjach. Spotkanie poprowadzi Renata Giedroyć, reżyserka, scenarzystka, producentka (serial „Kryminalni”), autorka filmów: „Moja chwila ciszy”, „Dwie drogi”, „Zabiłem”.
Na spotkaniu będzie można dowiedziec się m.in.
– jak filmować dzieci podczas zabawy,
– jak ukryć obiektyw żeby nie stłumić spontaniczności dziecka,
– od czego zaczynać filmowanie i na jakich akcentach kończyć,
– z jakiego poziomu filmować dzieci i osoby dorosłe,
– jak osiągnąć najlepsze rezultaty wykorzystując automatykę kamery.,
– jak komponować obraz filmowy.
Osoby, które chcą brać udział w warsztatach mogą zabrać swoje domowe produkcje filmowe do omówienia z Renatą Giedroyć. Spotkanie jest bezpłatne. Można przyjść z dziećmi, które w trakcie spotkania będą pod opieką rodziców. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy pod adresem
ania@klubmam.org. Spotkanie odbędzie się w Służewieckim Centrum Integracji Mieszkańców, ul. Bartłomieja 3 we wtorek 5 lipca o godz. 10:00-12:00. Więcej informacji na http://klubmam.blogspot.com.
zobacz także
-
15.06.2026Wydarzenia
Raport o przemocy rówieśniczej „RÓWIEŚNICY”. Przebadano ponad 140 tys. dzieci!
-
07.06.2026Wydarzenia
Tak wyglądało pierwsze Forum Karmimy Psiaki – Razem dla dobra zwierząt
-
01.06.2026Wydarzenia
Nagrodzone projekty z obszaru Społeczności Lokalnej
-
31.05.2026Wydarzenia
Rzuć palenie z farmaceutą. Kampania o walce z nałogiem
-
27.05.2026Wydarzenia
XII Wielki Finał Zwolnionych z Teorii
-
22.05.2026Wydarzenia
Konkurs „Rozmowa ma MOC” dla dzieci i młodzieży

