Trwają przygotowania do kampanii promocyjnej Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013. Kampania rozpocznie się w maju 2013 roku i potrwa do czerwca 2013.
Celem kampanii jest zwiększenie świadomości mieszkańców Województwa Dolnośląskiego na temat korzyści płynących z wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego oraz budowanie pozytywnego wizerunku funduszy europejskich i instytucji zaangażowanych w ich wdrażanie.
Podczas kampanii Dolny Śląsk przedstawiony zostanie jako skuteczny beneficjent funduszy pomocowych. Służyć temu ma, między innymi, zaprezentowanie „dobrych praktyk”, czyli projektów zrealizowanych przy udziale środków pochodzących z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego oraz pokazanie mieszkańcom regionu konkretnych korzyści płynących z realizacji tych projektów i uświadomienie tego, jak wpływają one na ich życie.
Koncepcję kreatywną przygotowała agencja interaktywna Eura7. Agencja była odpowiedzialna za stworzenie koncepcji kreatywnej wraz z hasłem kampanii, projekty reklamy outdoorej, prasowej i internetowej oraz przygotowanie scenariuszy spotów telewizyjnych i radiowych.
zobacz także
-
15.06.2026Wydarzenia
Raport o przemocy rówieśniczej „RÓWIEŚNICY”. Przebadano ponad 140 tys. dzieci!
-
07.06.2026Wydarzenia
Tak wyglądało pierwsze Forum Karmimy Psiaki – Razem dla dobra zwierząt
-
01.06.2026Wydarzenia
Nagrodzone projekty z obszaru Społeczności Lokalnej
-
31.05.2026Wydarzenia
Rzuć palenie z farmaceutą. Kampania o walce z nałogiem
-
27.05.2026Wydarzenia
XII Wielki Finał Zwolnionych z Teorii
-
22.05.2026Wydarzenia
Konkurs „Rozmowa ma MOC” dla dzieci i młodzieży


